Aktuality

Prosba k obyvatelům ulic Požární, Záblatská, K Oskarce, K Maliňáku a Nad Dvorem

Rádi bychom vás požádali s ohledem na bezpečnost těch nejmenších závodníků, zda byste si neupravili svůj program tak, abyste v den závodu v době od 15:00 do 17:00 hodin nemuseli vyjíždět s autem na ulici. Když si najdete čas a před Vašim domem budete závod pozorovat a fandit závodníkům, bude to pro ně úžasné povzbuzení.

CELÝ ČLÁNEK >
Jízda pro Kryštofa

Rozhodli jsme se podpořit ty, kteří provozují Mobilní hospic Sv.  Kryštofa v Ostravě Vítkovicích a pomáhají lidem se zdravotním postižením, těm, kteří ve stáří zůstali bez pomoci. Odešleme jim veškeré peníze, které vybereme na startovném v kategorii dospělých.

CELÝ ČLÁNEK >
OnLine platba předem

Pro zjednodušení a zrychlení registrace v den závodu nabízíme možnost zaplatit předem. Jakmile se registrujete OnLine, odešleme Vám E-mail ve kterém budou všechny údaje potřebné k platbě převodem na účet, včetně dnes již populárního čtverečku s QR-kódem.

CELÝ ČLÁNEK >
Chcete se stát partnery závodu?

Pokud máte možnost a chuť náš závod finančně podpořit, budeme rádi a Vaši reklamu uvedeme do všech našich propagačních materiálů a bude viset i v prostoru vyhlášení vítězů.

CELÝ ČLÁNEK >
Termín závodu pro rok 2024

V roce 2024 se závody uskuteční v sobotu 31. 8. 2024 od 13:00 v Ostravě Heřmanicích.

CELÝ ČLÁNEK >
Na jubilejním 10. ročníku bude bohatý doprovodný program

Naší velkou radostí je oznámit vám blížící se jubilejní 10. ročník prestižního cyklistického závodu Heřmanické kolo - ISSANET CUP 2023. Tato výjimečná sportovní a společenská událost, která se koná každý rok, přináší radost a vzrušení všem cyklistům i divákům.

CELÝ ČLÁNEK >
Termín závodu pro rok 2023 je už stanovený

Závod se uskuteční 26.8.2023 od 13:30 v Ostravě Heřmanicích

CELÝ ČLÁNEK >
Dobojováno, devátý ročník cyklistického závodu

Dobojováno, devátý ročník cyklistického závodu Heřmanické kolo - ISSANET CUP 2022 pro děti všech věkových kategorií včetně jejich rodičů dojel do cíle.

CELÝ ČLÁNEK >